Užitečné typy a rady

 

V těchto parných dnech každého napadne, že by se měl svlažit. Ideálně někde v dosahu a v nejlepším případě doma. Pokud disponujete terasou, nabízí se právě toto místo k umístění vodní plochy, kterou si v létě určitě užijete. Zahoďte obavy, že to nelze a přečtěte si, jak na to.

Mysleli jste si, že takový bytový textil je jen něco pro krásu, co doplní interiér? Že jen lehce umístíte na gauč ozdobné polštáře, do okna pověsíte zajímavou záclonu či dáte dečku na komodu. Tady, ale pozor, nemusí jít jen o dekoraci, ale i o praktického pomocníka.

Slunce v letních dnech pálí a není jen příjemným společníkem, ale ohřívá i naše příbytky do nesnesitelných teplot. Světlo nám pomáhá při práci, ale na druhou stranu nás ruší, když odpočíváme a musíme si zastínit třeba televizní obrazovku. Na trhu je toho tolik, co lze do oken namontovat, níže vám poradíme, z čeho si můžete vybírat.

Každý z nás někdy něco předělával a potřeboval si spočítat tuhle velikost podlahy, tady výšku skřínek nebo jen kam se vejde do místnosti stůl. Měření nás provází celý život, ale jak na to, aby to bylo správně? A proč je lepší i takovou zdánlivě obyčejnou věc, jako je měření místnosti nechat na odborníkovi?